• 0 532 702 96 56
  • info@otelyatirim.com

HAKKIMIZDA

Turizm sektöründe Danışmanlık Hizmetleri , 2008 yılı Nisan ayı itibariyle turizm sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş, Turizm sektöründe kurulmuştur. Kuruculuk ve yöneticilik hizmeti vermekte olan Profesyonel Turizm / Otelcilik ve Danışmanlık Hizmetleri siz değerli iş ortaklarımıza “ EN İYİ OLMAK SİZİN DE HAKKINIZ " düşüncesiyle hizmet vermektedir .

Turizm & Otelcilik sektöründe adından söz ettiren danışmanlık hizmetleri sunarak ulusal ve uluslararası marka deneyimlerini iş ortaklarımız ile bir çok başarılı projelere imza atmak.

Konaklama ve Otelcilik sektöründe doğru yatırımı doğru yönetimle buluşturarak iş ortaklarımızın beklentilerini karşılamak ve en iyi şekilde verim almalarını sağlamaktır. İşletmelerin imajının en üst düzeye ulaşması ve büyük bir marka haline gelmesi yatırımın doğru ve uzman kişilerce yönetilmesi ile sağlanmakta olup bu sebepten dolayı yatırımcı ve işverenlerin bu amaçlarına ulaşabilmesi için tüm bilgi birikimimizle bu hizmetleri işletmeler için yerine getirmek en önemli misyonumuzdur.

Sertifikalar