• 0 532 702 96 56
  • info@otelyatirim.com

SATIŞ YÖNETİMİ VE WEB SATIŞ DANIŞMANLIĞI

Günümüz teknolojisinde sınırların kalktığı ve globalleşmenin ön plana çıktığı bir ortamda otelinizin internetten satışını yapmak hem doluluğu ve hem de oda başına geliri arttırmanızın  en önemli yoludur. Bu sınırsız ortamda satış yapabilmek için gerekli donanım ve bilgiye sahip biri olarak doğru tespit yapılması gerekmektedir . Bir otelin internetten satışını optimum verim esasıyla yapabilmek  için deneyim, esneklik ve yoğun bir çalışmaya ihtiyaç vardır.

Kendi web sitenizden online satış (book engine), GDS (Galileo, Amadeus, Sabre, WorldSpan) ve IDS/OTA (booking.com, expedia.com, wotif.com vb.) ya da  IDS/WHSL veya TO (GTA, Jactravel, Kuoni, Hotel Beds vb.) üzerinden otelinizi pazarlamak için doğru bir fiyat politikası uygulanması ve doluluk-fiyat optimizasyonu yapılması önemlidir.


CRM Danışmanlığı

CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi - Customer Relation Management), özellikle otellerin pazarlama stratejisinde giderek artan bir öneme sahiptir. Misafir ile ilk kontaktan itibaren başlayan ilişkiyi sıcak ve güncel tutarak, sadakati oluşturmak prensibine dayanan bu hizmet otelin hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti açısından çok önemli bir unsurdur .